2016 Modası

Gece Şıklığınıza Vurgu Yapan Abiye Elbise Çeşitleri

Haziran 21, 2016

Gece Şıklığınıza Vurgu Yapan Abiye Elbise Çeşitleri
Her sezon gerek moda dünyasına gerekse kadınların tercihlerine bağlı olarak yenilenen abiye elbise seçenekleri, kadınların şıklıklarına şıklık katar. Her zevke uygun modelin yer aldığı abiye çemberinde, son yıllar gösterişten ziyade sadelik ön plandadır.

Yalın formda dizayn edilerek bedeninizi duru bir güzelliğe bürüyen abiye modeller, estetik şekilde tasarlandığı için vücut hatlarınızı sararak feminen görünmenize yardım ederler. Kısa, uzun ve asimetrik gibi daha pek çok seçenekle göz önüne çıkan elbiseler, tamamlayıcı parçalarla birlikte kullanıldığında daha kusursuz görünmenizi sağlar. Kendi beden ölçülerinizi ve doğru parçaları göz önüne alarak tercih edeceğiniz bir abiye elbise ile hem şık hem de asil bir duruş yakalayabilirsiniz. Elbisenize uyumlu bir topuklu ayakkabı ve portföy çanta ile tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz.

Abiye Elbise Modasında Nostaljik Etki 
Trendlere bağlı olarak çeşitlenen ve yenilenen abiyelerde son yıllar yalın materyaller ve düz kesimler öncelik taşır. Modeller, yalın formda olmasına rağmen sevimli renkleriyle canlı ve dinamik görünmenize yardımcı olur. Daha çok pastel, toprak ve mavi tonların hükmünde olan abiye elbise modelleri, zaman zaman geçmişin moda trendlerini de yansıtır.
Tek omuz modasının gün geçtikçe popülaritesini artırdığı son yıllarda, tuvalet elbise çeşitleri, bedeninize iddialı ve cezbedici bir görünüm kazandırır. Tek omuzun dışında halter yaka, hafif dekolte ve Helenistik desenler de yine geçmişin moda anlayışına çağrışım yapar. Omuzlarınızı odak noktası yapan nostaljik modelleri tercih edebilir, kombinlerinizi daha heybetli ve şık bir görüntüye bürüyebilirsiniz. Nostaljik elbiseleri, dilerseniz davetlerde de kullanabilirsiniz.

Sofistike Görünüm Sunan Yırtmaçlı Elbiseler
Elbise modellerinde eskiden beri sıklıkla tercih edilen yırtmaç, kadınların duruşunda büyüleyici bir şıklık yaratır. Dolayısıyla kadınların sıklıkla tercih etmesine bağlı olarak abiye elbise markaları ve moda tasarımcıları modellerde yırtmaca yer verir.
Yırtmaçlı modeller, duruşunuz kadar bacak boyunuz üzerinde de etkilidir. Uzun ve sofistike görünmenizi sağlayan ayrıntı, en sade modelleri dahi daha estetik şekle dönüştürür. Son yıllarda balık model abiyelerde yaygınlık gösteren yırtmaç, kadınların feminen ruhuna da dikkati çeker. Seçeceğiniz bir yırtmaçlı elbise ile yeni sezonda çekici bir şıklık elde edebilirsiniz.

Abiye Elbiselerde Dantel ve Payet Buluşması 
Abiye markaları aracılığıyla kadınlara sunulan dantelli elbiseler, son yıllarda oldukça popülerdir. Bedende hafif şeffaf bir görünüm oluşturan modeller, moda dünyasının vazgeçilmezi olan bohem tarza dikkati çeker. Sadeliklerini hareketlendirmeyi destekleyen payet işlemeler ise kombinlerinizi ışıltılı şıklığa dönüştürür.
Dantel ve payet detaylı abiyeelbise modelleriile kendinizi tepeden tırnağa elegan bir görünüm içerisine dahil edebilirsiniz. Elbiseniz hareketli olduğu için ayakkabı ve çanta seçiminizi de yalın modellerden yana yapabilirsiniz. 
Beymen’de https://www.beymen.com/kadin-brand-14691adresinde yer alan kadın giyim markalarından, tarzınızı açığa çıkaran modelleri satın alıp; balo, nişan, düğün veya mezuniyet gibi pek çok özel organizasyonlarınızda giyebilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum