2015 bahar modası

Bu Sezonun Top 5 Modası

Mart 24, 2015

Bu sezon dolabınızda mutlaka olmalı diyeceğiniz 5 parça ile bu sezonun trendlerini kaçırmayın. Modaya uymak için stil tercihlerinize alacağınız bu parçalar ile modanın gerisinde kalmadan güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

1- Denim Ceket

Bu sezonun kot modasında ne kadar iddialı olduğunu daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Yaz ve bahar için üst grupta midi kot ceketler ve renk tercihi olarak da buz mavisi veya beyaz renkler trend olmuş durumda. Kombinlerde vazgeçilmez olan bu parçadan bir tane edinmelisiniz.


2- Maskülen Terlik ve Sandalet

Yaz ve baharın vazgeçilmezlerinden olan sandalet ve terliklerde bu sene maskülen form modası etkili olacak. Rahat formlarda şıklık yakalama çabalarını sizde ciddiye alıp trendi yakalayabilirsiniz.


3- Uzun Desenli Elbiseler

Baharın ve yazın esintilerini taşıyan desenlerde uzun elbiseler bu senenin vazgeçilmezi olacak. Özellikle uçuş uçuş kumaşlardan hazırlanan ve boyundan bağlama tarzı elbiseler tam bu sezonun gözdesi. Rahat ve şık olan bu elbiselerden iki boyutta alabilirsiniz birisi tam uzun ayakları da kapayacak tarzda birisi ise bilek üstü tarzda olan elbiseler. Seçim sizin hanımlar.4-Büzgülü Çanta

Geçen sezondan başlayan büzgülü çanta esintisi bu sezonda devam ediyor özellikle bu yaz pastel renk tercihlerinin olacağı bir sezon ve bu çantalarda seçeceğiniz renkler bu tonlarda olmalı.
Uzun askı tercihleri ile farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

5- Bileklik

Bu sezon aksesuarda ağırlık bilekliklere ve metal taçlara veriliyor. Özellikle eskitilmiş altın rengi ya da bronz parçalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Kalın bileklik ve ya çoklu bileklik dönemi yeniden başladı kollarınızı bilekliklerle zenginleştirmeniz bu sezonun trendlerinden.


You Might Also Like

0 yorum