Düğün

Bahar Gelinlerine Tavsiyeler

Mart 04, 2015

Bahar aylarında evlenecek gelin adayları harika bir mevsim seçmişsiniz ama bu mevsimin getirilerine uygun bir düğün yapacak mısınız?
Bahar düğünü tazelik yenilik ve ferahlık içinde olmalı saçtan gelin buketine makyaja ve masa düzenine kadar her şey baharı çağrıştırmalı bunun için neler yapılmalı bir kaç tavsiye verelim.


İlk önce gelin saçı:
Bahar aylarında saçlarınıza ağır topuzlar süslü taçlar yerine kesinlikle sade ve şık canlı çiçeklerde yapılmış taçlar ve aksesuarlar kullanmalısınız. Bu senenin saç modası örgüyü kesinlikle canlı çiçeklerle kullanmalısınız. Hafif duvaklar ya da duvaksız modeller size daha yardımcı olacaktır.

Ardından gelin buketi;

Saç modeli ve taç seçiminize uygun yine baharın canlı çiçeklerini kullanarak şık ve renkli bir buket gelinliğinize çok yakışacaktır. Özellikle renk uyumuna dikkat ederek harika bir ahenk yakalayabilirsiniz.

Masa düzenine gelecek olursak:

Masanızda buketinizde kullanılan çiçeklerden bulundurarak tam bir uyum yakalayabilirsiniz. Hoş çiçek kokulu mumlar ve ferah renkli tüller ile süsleyebilirsiniz. Masanızda da baharı yakalayarak konuklarınıza hoş anlar yaşatabilirsiniz. Daha fazla evlilik hazırlıkları fikirleri için: http://www.evlilikperileri.biz/ Ziyaret Edebilirsiniz.


You Might Also Like

0 yorum