Dekorasyon

Pembe Ev Hayalleri Ve Dekorasyonu

Aralık 26, 2014

Kızlar çocukluktan başlar pembeye ilgi duymaya belki aramızda ben sevmem diyenler vardır ama çoğumuz hayır demeyiz ve ilk gözümüze o renk çarpar. Klasik kızlara pembe erkeklere mavi kuralından mıdır yoksa içsel bir sevgi midir bilinmez ama pembeyi severiz.

Bu renge olan ilgi evimize de yansır özellikle romantik bayanlar pembeli eşyalar kullanmayı ve güzel bir ambiyans yaratmayı severler. Peki pembeyi evinizde nereler de kullanabilirsiniz?
İşte ona harika örnekler veriyoruz;

*Banyonuzda: Harika pembe sabunlar ve havlular aynı tonda mobilyalar ile banyonuz da pembeyi kullanabilirsiniz.

*Yatak Odanızda: Pembe perdeler ya da duvar kağıtları bir de pembe yatak örtüsü hangisini tercih ederseniz işte size alternatif;

*Mutfağınızda: Mutfakta pembeyi kullanacağınız çok alternatif var ama en pembesi mutfak dolapları olur. Tabi artık renkli mutfak aletleri de çoktan yapılıp hanımlara sunuldu onlardan da edinebilirsiniz.

*Oturma odanızda: En çok alternatif burada hanımlar romantik bir yapınız varsa ve pembeye gerçekten düşkünseniz en güzel aksesuar ve seçenek oturma odanızda olabilir. Pembenin her tonundan oluşturacağınız kombinler ile sıcacık bir yuvanız olabilir.You Might Also Like

0 yorum