2015 Makyaj Sırları

Gelinler Bunu Asla Yapmayın!

Kasım 04, 2014


Gelinler gelin makyajına gelinlik kadar önem verir. Çok haklılar. Çünkü o gece bütün gözler sizin üzerinizdeyken tüm gözler sizin gülen yüzünüzde olacak. Bunun için en güzel makyajı seçmeniz lazım. fakat gelin makyajında bir çok hata yapan gelinler sonunda mutsuz olabiliyorlar. Biz de o yanlışları birer birer anlatıyoruz.
1- Provasız Makyaj
Gelinliğinizin provasını tekrar tekrar yapmanız kadar gelin saçınız ve makyajın da provasını yapmalısınız. Çünkü son dakika yapılan makyajın size kötü sürpriz yapma olasılığı yüksek o yüzden nasıl bir makyaj istediğinizi ve size en yakışanı bulmak için makyaj provası önemlidir.

2-Sim

Gelinlerin en büyük hatası sim kullanımı çünkü tene yapışan sim farklı ışıklarda sizi daha rüküş gösterecektir. Daha mat ve sade makyaj her zaman daha asil durur.

3-Suya Dayanıklı Makyaj
Eğer makyajınız suya ve tere dayanamıyorsa hemen vazgeçin. Çünkü düğün stresi , eğlencesi , hareketliliği makyajın hemen deforme olmasına neden olacaktır.

4-Sizin İstediğiniz Olsun 
Sürekli fikir değiştirmemek için bazı seslere kulağınızı tıkamanız gerekir çünkü sizin istediğiniz her zaman en güzelidir. 


You Might Also Like

0 yorum