Göz

Çökmüş Gözaltlarına Veda Çok Kolay

Kasım 12, 2014

Çökmüş gözaltları birçok kadının “erkeğin” estetik sorunlarının başında ama artık özel olarak geliştirilen Redensity II gözaltı ışık dolgusu yöntemi etkili olabiliyor. Son zamanlar da oldukça talebin artığı bu yöntem ile bu sorununuza çözüm bulabilirsiniz. 
Hyaluronik asit ve poly vitamin birleşmesi ile gözaltı halkaları, morluklar ve lekelerin geçmesinde kalıcı bir etki yaratılıyor. Teoxane Laboratuvarı tarafından yapılan klinik araştırmalarında 600.000 üzerinde enjeksiyon uygulandığını, sadece 15.000 uygulamada 1 kişide hafif kızarıklık ve morarma görüldüğünü ancak bu durumun 72 saat sonra kayboluyor. Kalıcılığı 6 ile 12 ay arasında değişen gözaltı ışık dolgusu “Redensity II”nin etkisi kaybolduğundan tekrarlanabiliyor.

Sizde bu konuda uzman bir doktora danışarak bu tedavinin size uygunluğunu ve size neler katacağını öğrenebilirsiniz. Bu suralar çok tutulan bu yöntemin fazla bir ağrısının olmadığını da yaptıran kişilerden duyum olarak aldık. Doğru bir uygulama ile güzel sonuçlar alabilirsiniz. 

You Might Also Like

0 yorum