Aşk

Sevgilinizi Mutluluktan Çıldırtın

Mayıs 04, 2014Biraz romantik olmanın ilişkinize çok şey katacağını asla unutmayın. Birde bayanlar romantikliği hep erkeklerden beklemek olmaz sizleri de piste alalım. Sürekli artan kavgalarınız var ve neden çıktığını bile unutuyorsanız artık bir şeyler yapma zamanı gelmiştir. İlişkiyi taze tutmak için ara sıra yapılan ufak romantizm çok işe yarayacaktır emin olun.

Ben hiç romantik değilim ne yapacağımı bilmiyorum ki diyen sesleri duyar gibi olduk ve bir kaç tüyo vermek istedik.Bu mu aşkımızı kurtaracak demeyin elbet işe yarayacak ve aşkınızı tekrar alevlendirecektir.

*Mum her kadını ve erkeği etkiler bir de hoş kokulu mumlar afrodizyak etkisi yaratır ve loş bir ortamda gelen mis kokular eşliğinde iki kadeh şarap ve bir de arkadan romantik bir müzik ayarlayın ve en güzel kıyafetinizi giyin ve güzel kelimeleri havada uçuşturun etkisini göreceksiniz.*Mum ışığı çok loş gelir aydınlık bir ortamda romantik olalım diyorsanız bir sürü balon alın ve hepsi aynı renk olsun ama içine notlar ve güzel sözler yazıp eline bir iğne vererek mutluluğunu seyretmeye başlayın. Ayrıca bazı balonları birlikte iğnesiz patlatmayı deneyin ve eğlenmeye başlayın.*Karaoke de çok romantik bir sürpriz olur. Eve basit bir sistemle karaoke kurup gelmesini bekleyin ve sakın utanmayın zaten sadece ikiniz varsınız. En romantik şarkıyı belki de ikinizin şarkısını seçip cesurca onun için söylemeye başlayın. Yüzünde beliren gülümseme ile kalbiniz ısınacaktır.


*Kapıdan başlayıp yatak odasına kadar yerler de olan güllere klişe demeyin yıl ve zaman ne olursa olsun bir insanı gül yaprakları çok etkiler, kırmızılığı ve kokusu ikinizin aşkını alevlendirmeye hatta tutuşturmaya başlayacaktır.


*Romantik bir banyoya kimse hayır demez hele ki yorgun ve stresli bir gün geçirdikten sonra. Sevdiği kokuları banyoya eklemeyi de unutmayın. Sıcak ve romantik bir banyo aradaki bütün gerginliği alacaktır.
You Might Also Like

0 yorum