Diyet

Zayıflarken Güçlendiren Mucize Bitki

Nisan 29, 2014


Şimdi tam mevsimi semiz otunun ve semiz otu o kadar faydalı ki saymakla bitmez ama biz daha çok zayıflatma yönünü konuşacağız. Semiz otunun kalorisi o kadar düşük ki ne kadar yerseniz yiyin size kilo açısından hiç bir zararı yok. Yeşil yapraklarındaki omega-3 yağ asidi ile hayatınızda ki bütün sağlık görevlerini yerine getirmeyi başarabiliyor.

Semizotu, omega- 3 yağ asidi ile birlikte aynı zamanda diyet lifi, vitaminler ve mineraller yönünden de oldukça zengin. Mükemmel bir A vitamini kaynağı olan semizotu, diyetlerin de baş tacı, çünkü az kalorisi ile diyetlerdeki salata menüsünde size en gerekli olan işlevi yerine getiriyor. 

Semiz otundan bir çok alanda faydalanabilirsiniz , salatası ,yoğurtla cacığı en faydalısı tabi kavrularak yemek gibi de yenebilir ama size önerimiz daha çok yeşil halini kullanmanız.

Diyetlerinize semiz otunu kesinlikle ekleyin ve değişimi sizde görün. Her öğüne ekleyebilirsiniz ve emin olun tadı da oldukça güzel. Şimdi mevsimi tam olarak başladı istediğiniz her yerde bulabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum