Bedava Konuşun

Whatsapp Tahtı Sallanıyor!

Nisan 28, 2014


Whatsapp çok tutulan bir uygulama ama diğer bir çok kaliteli uygulama da hayatımızda yerini almaya başlıyor. Bizde sizlere bu programları anlatarak daha sosyal olmanızı sağlamak istedik.Whatsapp a bir şey olduğunda bu programları da bilmekte fayda var çünkü son zamanlarda whatsapp kadar ünlü olmaya başladılar. İşte o uygulamalar;
1- TicToc

Tictoc size ücretsiz mesajlaşma ve konuşma imkanı sağlıyor. Ayrıca ücretsiz ve gerçekten kaliteli bir şekilde video araması da yapabiliyorsunuz. Bir çok çıkartma ve emoji desteği de sağlıyor.

TictocBox özelliği  ile  sizin yerinize mesajlarda  kullandığınız resimleri, videoları ve diğer dosyaları kaydederek bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan anında  ulaşmanızı sağlıyor.

Tictoc kimliği ile de numaranızı vermeden ID sistemi ile mesajlar atmanızı ve almanızı sağlayabiliyor.2- VİBER

Viber,gün geçtikçe fazla kullanıcıya sahip olmaya devam ediyor. Kullanıcılar PC’ye bağlı herhangi bir cihazdan mesajları senkronize edebiliyor. Ayrıca Viber’in bir masaüstü sürümü de bulunuyor. Videolu aramalarda da bir sorun yaşamadan sevdiklerinize ulaşabiliyorsunuz.


3- KİK

2009 yılında bir BlackBerry uygulaması olarak başlayan Kik, zamanla çok kullanılan bir program haline geldi.  Kik diğer uygulamalardan farkı ise bu uygulamayı kullanmak için kullanıcılarının bir cep telefonu numarası olması gerektirmiyor.


4- Wechat

Wechat, kullanıcılarına mesajlaşma, fotoğraf paylaşımı, grup sohbet, sesli ve görüntülü arama, yer paylaşımı ve arkadaşlarını keşif dahil olmak üzere bağlanmak ve paylaşmak için yollar sunarken salla özelliği ile sizle aynı anda telefonu sallayan kişiler ile irtibat kurmanızı sağlıyor.


5- Tango

Tango, tam teşekküllü bir sosyal ağ olma yolunda ilerleyen başka bir mesajlaşma uygulaması. Uygulama kullanıcılarına, standart metin hizmetlerinin yanı sıra, video ve sesli aramalar, fotoğraf paylaşımı, uygulama içi oyunlar, arkadaş bulma ve Spotify destekli müzik mesajlaşma özelliklerini sunuyor.

You Might Also Like

0 yorum