Diyet

Zayıflamak İsteyenlere Sihirli İksir Tarifi!

Mart 06, 2014
Yaz ayı yaklaştıkça stres ve kilo verme çabaları da artmaya başlıyor. Özellikle diyetlerimize ve bol su içmeye özen göstererek yaptığımız sporunda etkisine bir sihirli formül eklemek istedik. Yağ yakımını hızlandıracak ve metabolizmayı çalıştıracak bu iksiri her gün sabahınızdan eksik etmezseniz sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlarsınız.

Aslında çok bilinen malzemelerden hazırlayacağımız bu iksir hem evde her sabah kolayca yapabileceğiniz hem de size eziyet olacak bir tadı olmayan bir içecek. Tarifimizi sizlerle hemen paylaşalım;

-Bir demet maydanoz
-Yarım bardak su
-Yarım limon

Maydanozları iyice yıkadıktan sonra sapları ile birlikte blendıra koyuyoruz ve çekiyoruz daha sonra uyu ekleyip yarım limon suyunu da ekledik mi içeceğimiz hazır. Bunu her sabah kahvaltıdan 15 dakika önce içerseniz yaza kalmadan formunuza ulaşmış  olacaksınız.

You Might Also Like

2 yorum

  1. Adsız21:34

    Eksik bilgi vermeyin lütfen..Bu karışım 15 gün kullanılıp 1 hafta ara verilip tekrar 15 gün kullanılarak yapılacak..Aksi taktirde karaciğere zarar veriyor..

    YanıtlaSil
  2. Böyle bir etkisini ilk defa sizden duyduk tabi ki abartmadan uygulanmalı her şey uyarınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler.

    YanıtlaSil