C vitamini

Greyfurt Zayıflatır Mı?

Mart 07, 2014

Greyfurdun içeriğinde bulunan zengin C vitamini immüm cevabı arttırır, bağışıklık sistemini güçlendirir, demir emilimini kolaylaştırır, kansızlığı önler. Kış aylarında koruyucu kalkanımız olmaya da devam ederken vücudumuzun bir çok eksik parçasına katkıda bulunur.

Harcadığınız enerjiyi yükseltip, aldığınız enerjiyi kontrol altına alarak, sağlıklı yiyecekler tüketerek fazla yağlarınızı yakabilirsiniz. Greyfurdu  o tok karnına yerseniz; sağlığınızı koruyan ve geliştiren ve kilo vermeye yardımcı olan birçok etkisinden faydalanmış olursunuz. Greyfurda  olan besin elementleri ile metabolizmanızın sağlıklı çalışmasına yardımcı olurken , sağlığınızı korur ve geliştirir.
Zayıflama diyetlerinde kilo vermenize yardımcı olur.

Diyetlerimiz de ki meyvelere ekleyeceğimiz greyfurt ile daha sağlıklı zayıflamayı elde edebiliriz. Kendisini bir bütün olarak yersek daha fazla fayda sağlarız ama suyunu çıkararak da tüketebiliriz. Fakat fazla ve bilinçsiz tüketmemiz mide ağrılarında da neden olabilir o yüzden vücudumuzu dinleyerek dikkatli bir şekilde tüketim yapmalıyız. 

You Might Also Like

0 yorum