2014 Dekorasyon Trendleri

Ev Dekorasyonunda Son Trendler

Mart 12, 2014

Chiccy Deco Life ev dekorasyonunda sevilen bir marka özellikle de 2013-2014 arası ev dekorasyonuna duyulan ilginin artması ile bir çok yeni ürün hayatımıza girmiş oldu.


Özellikle mini ürünler daha fazla trend haline geldi, bulduğumuz her alanı değerlendirmemiz için de bizlere fırsat yarattı. Özgün tasarımların daha çok ilgi çekmesi ile markalar daha fazla özgün tasarım yaratma çabasına girdiler.

Ev dekorasyonunda aşırıya kaçmadan güzel duracak yerlere en uygun ürünleri bulmak çok önemlidir. Fazlalık ürünler evi hem kalabalık hemde uyumsuz hale getirebilir. Ürünleri seçerken ilk önce evin hangi köşesine düşünüyorsanız oraya almalısınız. Aksi taktirde düşünmeden alınan bir çok ürün uygunsuz yerlerde kötü görüntüye neden olabilir. Bir kaç fikir vermek için sizlere beğendiğimiz ve trend olan ürünleri hazırladık;


You Might Also Like

2 yorum

  1. Hepsi cok guzel, hepsi cok farkli. Hep ayni tarz aksesuarlardan bir sure sonra sikiliyor insan. Nereye gitsek ayni seyler satiliyor. Ama paylastiginiz urunleri cok farkli buldum. Tesekkurler.

    YanıtlaSil
  2. Biz teşekkür ederiz ilginize gerçekten hepsi de çok şirin.

    YanıtlaSil