Anne

Bebek Ve Nikah Şekerinde Son Moda

Mart 15, 2014

Sueona Kostüm & Parti Malzemeleri mağza sahibi Hülya Üz 'dan son moda trendleri ögrendik. 2014 Senesi Bebek şekerleri ve nikah şekerlerinse bu sıralar en çok beyaz ferforje ürünlerine yapılan sülemelerin daha çok ilgi çektiğinden bahsetti. Kuş kafesleri , bebek arabaları, bisiklet modellerini süslyerek ortaya çok güzel ürünler çıkartıyorlar. Ayrıca Demet Akalın'dan sonra meşhur olan Baby Shower partilerine hazırlıkların artığını ve bu sene doğum yapacakların bu detayları asla aksatmadığını öğrendik.

Nikah şekerlerinde ise 2014 de sedefli badem kutuları ve polyester kutular çok revaşta. Badem, drajeler ve lavantayla kombinlenen modellere ek olarak özel sepetler de hazırlanıyor.Nikah tepsileri ve nişan tepsileri konusunda da ustalar.
Kişiye özel tasarımlar yapan Sueno bu konuda Adana da iddalı. Ayrıca diğer şehirlerle de bağlantıları bulunmakta ve her şehre hizmet vermekteler.

İlk yaş kutlamalarında da iddalı olan Sueno anne ve çocuklar için ikili kostüm tasarımları da yapıyorlar. Özel doğum günü süsleri ve gerek olan araç ve gereçleride sağlayarak tam bir kombin oluşturuyorlar.

Hastanelere de giderek yeni doğan odasını da süleyeip her şeyi ile hazırlayarak ailelere mutlu anlar yaşamasına yardımcı oluyorlar. Eğer sizde hamileyseniz ya da daha yolun başında nikah ve evlilik hazırlıkları yapıyorsanız bu fikirleri facebook saylarına Buradan ulaşabilirsiniz.

You Might Also Like

0 yorum