2014 Dekorasyon Trendleri

2014 Duvar Kağıdı Modası

Mart 18, 2014

Duvar kağıtları, demode gibi dursa da son zamanlarda en çok tercih edilen dekoratif araçlar arasında. Özellikle yeni evlerde artık en önemli dekoratif ögelerden biri haline geldi. Teknolojinin de gelişmesi ile artık daha dayanıklı ve daha çok çeşitli modeller mevcut. Bu senenin modasında kabartmalı ve 3 boyutlu çalışmalar ön plana çıkıyor. Özellikle fresh renkler bahar renkleri ve canlı duvar kağıtları çok trend. Özellikle doğal manzaralar da bir hayli moda. Duvar kağıdına karar vermek şu sıralar oldukça zor çünkü, çok fazla çeşit ve her biri birbirinden güzel modelleri akılları karıştırıyor.


Duvar kağıdı almadan önce ne istediğinizi ve eşyalarınızla nasıl uyum sağlayacağını iyi düşünmeniz gerekiyor. Renk seçimleri ve tarz seçimleri kesinlikle mobilyalarınıza ve ev dekore zevkinize uymalı. Evde zaman geçirecek olan sizlerin, rahatlığı için, psikolojik anlamda rahatlatıcı desenler ve renklerin seçilmesi en mantıklısı olacaktır. Siz de eviniz için, ince eleyip sık dokumadan, duvar kağıdına karar vermeyin.You Might Also Like

3 yorum

 1. selam, benzer ürünler satıyor bizde. seçtiğiniz duvar kağıtları çoğu özel baskı modelleridir. sizden ricam ilk 4 resmin yüksek çözünürlükte bulunduğu bir adres verebilir misiniz?
  teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. bana bir mail adresi atarsanız oraya gönderebilirim.

  YanıtlaSil
 3. Bana da 2. Resmi gonderir misiniz lutfen? claim77@gmail.com

  YanıtlaSil