Green Coffee

Yeşil Kahve Çekirdeği Gerçekten İşe Yarıyor Mu? Zayıflatıyor Mu?

Şubat 06, 2014


Yeşil Kahve çekirdekleri çiğ ya da kavrulmamış taze kahve çekirdekleri ifade eder. Onlar kavrulmuş değil gibi onlar diyet alışkanlıkları ve egzersiz değiştirmeden, vücuda yağ emilimini yavaşlatır ve önemli kilo kaybı ile sonuçlanan, senin metabolizma artırmak için çalışır büyük miktarda Klorojenik asit içerir.
Faydaları;
-Bu metabolizma artırmak için yardımcı olur
-Bu enerji düzeyleri denge ve zihinsel uyanıklığı artırmak için yardımcı olur
-Kan basıncı azaltmaya yardımcı olur
-Yaşlanma belirtileri azaltır

Mehmet Öz'ün TV Show'unda bahsetmesi ve yeşil kahve çekirdeğinin yapılan araştırmalar sonucu zayıflatmaya yardımcı olduğunu açıklaması da insanların bu ürüne yönelmesine neden oldu. Hem hapları yapıldı hemde aktarlarda baş köşeyi aldı. Diyet ve egzersiz yanında kullanıldığında fayda sağladığı araştırmalar sonucu ortaya çıktı. Sizde ya hapını ya da doğal yoldan direk yeşil kahve çekirdeğini edinebilirsiniz. Tabi ki bizler her zaman doğal olandan yanayız aktarlardan alacağınız yeşil kahve çekirdeğini evde kendinize en uygun şekilde yapacağınız sunumlarla kullanmanız daha faydalı olacaktır.

Bir de hazırlanan ürünlerden edinmek isterseniz yeşil kahve çekirdeği doğal haplarından edinebilirsiniz.
Hemen Sipariş Vermek İçin Buraya  TIKLAYIN.
Sağlıklı günler dileriz.

You Might Also Like

3 yorum

 1. Merhaba Sevim Hanım,

  Web sayfanızda tanıtım yazısı yayınlatmak ve backlink alımı yapmak istiyoruz. www.yesilkahvecekirdegi.net adresi için yardımcı olabilir misiniz

  YanıtlaSil
 2. Bunun için bana sewym21@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 3. 1 haftaya yakın bir süredir yeşil kahveyi kullanmaktayım her gün 2 bardak içiyorum. Sindirimi hızlandırmaya yardımcı olduğunu farkettim şimdiye kadar.

  YanıtlaSil