Amor Amor

Aşk Kokan Parfümlerle Onu Etkileyin!

Şubat 20, 2014

Parfüm kokusu bir kadının erkekte bıraktığı en güzel izlerden birisidir. Siz yanına geldiğinizde aldığı o kokuyu siz yanından gitseniz bile hala onu etkilemesini istiyorsanız bu parfümler aşkın en güzel parfümleri. Parfüm seçerken en önemlisi teninize uyumudur. Üstünüzde taşıdığınız koku sizi yansıtır o yüzden seçimini iyi yapmalısınız. İşte size erkekleri etkileyecek en güzel aşk kokan parfümleri sıralıyoruz;

Chloé aşkı anlatan en etkili parfümlerin başında geliyor. Markanın bu aşk kokusunda anında tazelik hissi uyandıran yeşil çay, kalp notalarında tatlı bezelye akoru ve  Chloé’nin ikonik pudrası var.
Lanvin’den mis kokulu bir evlenme teklifi! Bu kokuya hangi erkek kayıtsız kalabilir ki.?Parfümün yapı taşları ise acı portakal yağı, limon kabuğu ve yeşil çay; orta notalarında sampaguita çiçeği, manolya ve şeftali; dip notalarında ise sedir ağacı, beyaz misk ve amber yer alıyor.Kenzo aşkı anlatan diğer bir parfüm.
Kenzo da ise greyfurt; orta notalarında şeftali, menekşe ve gül; dip notalarında ise musk ve sedir ağacı yer alıyor.


Cacharel ,bu konuda iddalı parfümlerden biri içinde ise  vanilya ve tonka fasulyesi barındırıyor.


                                        
“J’Adore Absolu.” Fransızca aşkı ve tutkuyu                                                  vurgulayan güzel parfümlerden birisi daha.
 Diesel bir doz aşkı temsil eden Loverdose’u aşta iddalı parfümlerden, gardenya yaprakları, tatlı ve iştah açıcı meyan kökü özütü ve baştan çıkarıcı Arap yasemini var. Loverdose aynı zamanda vanilya içeriğiyle afrodizyak etkiye de sahip.

You Might Also Like

0 yorum