Kilo

15 Dakikada Güzel Ve Sıkı Bir Vücuda Sahip Olun!

Şubat 27, 2014Son zamanların yeni zayıflama trendi lazer lipolizi biraz tanıyalım. Öncelikle kısa süren seansları ile göze giren bu uygulama kısa sürede sonuç vermeye meyilli bir yöntem. Maksimum etki süresi 6 ayken bir kaç haftada etkisi görülmeye başlayan bir uygulamadır. Lipoliz’in en önemli özelliği ameliyat gerektirmeden yağlardan kurtulma olanağı vermesidir.


Lazer Lipoliz Nedir?

Lazer lipoliz yöntemi, vücudun şekillendirilmesi amacıyla vücudun her bölgesinde oluşan lokalize yağların giderilmesi için geliştirilmiş, diğer yağ alma yöntemlerine göre ortaya koyduğu avantajları nedeniyle popüler ve cerrahi olmayan bir yöntemdir. 

Hangi Bölgelere Uygulanır ?
Doğum sonrası kalan yağ kitleleri, çene altı, kollar, karın, bel, kalça, basen ve bacak bölgesindeki bölgesel yağlanmaların yok edilmesinde uygulanabilmektedir. Erkeklerin sırt yağ birikintilerinin tedavisinde alternatifsizdir. Dengeli beslenme uygulandığı ve egzersizle desteklendiği sürece sonuçlar kalıcıdır.


Ağrı Yapar Mı ?
Bu uygulama kesinlikle acılı bir yöntem değildir. Mezoterapi iğnesine benzer son derece ince uçlu bir iğne ile uygulama yapılır. Uygulama yapılan bölgelerde hafif kızarıklık, hassasiyet, ısı artışı, kaşınma, ödem bazen küçük morarmalar görülebilir fakat kısa sürede geçer.

You Might Also Like

0 yorum