Diyet

FİT Vücut İsteyenler Bunu Okumalı!

Ocak 31, 2014

Dünyanın en seksi kadınları arasında yer alan Adriana Lima’nın doğum sonrasında eski formuna kısa sürede kavuşması herkesi şaşırtmıştı. Bizde merak ettik ve hem Andriana Lima'nın hemde diğer top modellerin nasıl böyle vücutlara sahip olduğunu araştırmak istedik.

 İşte o sırlar;
-Boks, kik boks, pilates ve ip atlama gibi sporları tercih eden modeller farklı kas gruplarını çalıştırarak fit kalmayı başarıyor.
-Victoria’s Secret’ın en çok beğenilen modellerinden olan Miranda Kerr fit olmayı sabahları limonlu ılık su içmesine, sebze ve meyve ağırlıklı beslenmesine ve yoga yapmasıyla kazandığını söylüyor.
-Rosie Huntington Whitely ise bol suya bağlıyor. günde en az 3 litre su içmeyi gelenek edinmiş kendine.
-Doutzen Kroes ise açık havada cross koşu ve tamamen organik beslenmeyle formunu koruduğunu egzersizlerini hiç ihmal etmediğini belirtmişti.
Şimdi ünlü modellerin neler yaptığını biliorsunuz peki sizler neler yapacaksınız;

Özellikle günlük yürüyüşünüzü ihmal etmeden bol su tüketerek ve sebze meyve ağırlıklı beslenmeye dikkat ederek kendinizi forma sokup bunu koruyabilirsiniz. Önemli olan az yemek değil önemli olan düzenli ve sağlıklı beslenmektir. Bunlardan bir kaç tanesini düzenli olarak hayatınıza soktuğunuz vakit değişimi kendiniz göreceksiniz.

You Might Also Like

0 yorum