bakım

2013-2014 Sonbahar- Kış Saç Modası Rönesans Retro

Aralık 26, 2013

Rönesans ve retro etkisiyle, topuz ve örgü gibi romantik modellerin öne çıktığı sezonda, asi ve iddialı saç modelleri de çok konuşulacak. Hemen her stile uyum sağlayan örgü saçlar da sezonun anahtar trendlerinden biri. Hem kuaförlerin hem de hanımların sevdiği bu tarzda özellikle tek taraflı yandan örgü romantik bir hava yaratıyor. Balerin topuzları ve ensede yapılan at kuyrukları ise sonbahar kış aylarının en popüler modelleri arasında yer alıyor.

Bir diğer dikkat çeken detay ise uzun kaküller. 60’ları andıran düz kaküller, uzun saçlarla mükemmel bütünlük sağlıyor. Geniş ve iri dalgalar ile şekillendirilmiş hacimli saçlar feminen görünümü tamamlarken; kolayca uygulanan ve rahat kullanılan dağınık topuzlar asi ve salaş bir hava yaratıyor.

2013-2014 saç rengi trendlerinde ise “bal” rengi hakimiyetinin görüldüğünü belirtiliyor. Bal kahve, bal kumral, bal karamel gibi saç tonları çok tercih ediliyor. Küllü kumral, küllü sarı, karamel kahve, altın kumral, kumral dore, altın kahve, doğal sarı saç renkleri de yine sezonun saç renkleri arasında.

You Might Also Like

0 yorum