Müzik

Zirve'nin ortağı "Bengü"

Ekim 21, 2013Elektronik parmak izi kullanarak radyo ve televizyonlarda en çok dinlenen şarkıları tespit eden Nielsen Music Control'e göre, Türkiye de son dört hafta en çok Bengü, Gülşen, Sertab Erener şarkıları dinlenildi.Dünyada binin üzerinde yapımcı firmanın üye olduğu Nielson Music Control'a MSG (Müzik Eserleri Sahileri) ile MÜ-YAP'da (Müzik Yapımcıları Derneği) üye. Nielson Music Control, müzik endüstrisinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş olan Fingerprinting (elektronik parmak izi) teknolojisi Medicor'u kullanıyor.


Nielsen Music Control Türkiye'de televizyon ve radyolarda son dört haftadır ilk üç arasında en çok müziği ve sözleri Zeki Güner'e ait olan Bengü'nün seslendirdiği "Yaralı" şarkısının çaldığını onayladı.


Single projesinin yakaladığı başarıdan memnun olan Bengü yeni albümü için başladığı stüdyo çalışmalarına ise ardı ardına verceği konserlerden bulduğu arada devam edecek... Bu konserlerde yeni şarkılarını da seslendirecek Bengü, hayranlarının nabzını da yoklamış olacak

You Might Also Like

0 yorum